Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Радар детектор като Cobra 450 но с GPS?
#1

Здравейте,

има ли някое такова чудо на техниката което да е достатъчно добро поне колкото Cobra 450, но да има и GPS за запаметяване на фалшиви сигнали? Търся нещо което да не пищи за световно на фалшиви сигнали с добър филтър. Четох ревюта, четох и тук, по едно време се чудих дали да не си купя от чешките например Genevo One S но четох някои отзиви които не бяха много добри - много фалшиви аларми в Ka банд, лоша поддръжка, липса на софтуеърни ъпдейти и т.н.

Бих искал да попитам г-н Александров като най-добре запознат и тествал доста радари, ако сега реши да си купи за него антирадар какъв би си взел като марка и модел и защо? Имам чуството обаче че от прочетеното до тук като ревюта, Cobra 450 си е абсолютен фаворит и почти нищо не може да я бие, дори и от най-новите модели на известни марки наблъскани с екстри че и GPS.

Поздрави на всички  Smile
Отговори
#2

В момента единствено Cobra RAD 450 и Whistler CR90 са детекторите с най-хубави филтри които съм пробвал. Имало е по едно време Cobra RAD 500G който е RAD 450 с GPS, но за съжаление е спрян от производство и в момента го няма никъде.  Dodgy

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

Здравейте.
След изчетената информация в форума, както и на сайта ви, аз също избрах Cobra RAD 450. Но и мен леко ме притесняваше липсата на GPS. Затова търсех и други модели в този ценови клас и се бях спрял на KIYO VTX950GPS. След направено проучване разбрах, че все още няма много отзиви за модела, и по вероятно да не е толкова добър. В момента съм се ориентирал към Whistler GT-438G, който е с GPS. Разгледах подробно спецификациите и ръководството за употреба. Допадна ми, че "проблемните" TFSR и FDSR филтри на Whistler, в този модел липсват. Също така има полезни екстри, благодарение на вградения GPS, а и цената му е приемлива.
Има ли някой наблюдения и мнение за този модел? Ще съм благодарен, ако някой сподели полезна информация.




... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори
#4

По-скоро публикувай отделна тема в раздела за Whistler. Така е по-голям шанса някой да види.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)