Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Един кабел за захранване на Whistler и Cobra
#1

Здравейте, за тези които се интересуват с един кабел можете да захраните радар детектори Cobra и Whistler. Жакчето на Cobra-та е една идея по-късо и детектора ако мърда постоянно има възможност да се изключи от тока. Ако използвате кабел от Whistler за Cobra, там такъв проблем не съществува. Жака на кабела на Whistler-а е по-дълъг и даже не влиза целия ако го включите в детектора, но това не е никакъв проблем. За тези които са си направили скрит кабела примерно горе при сенника не е нужно да подменяте кабела ако смените марката от Cobra на Whistler и обратно. 
Надявам се да Ви е полезна тази информация. 
Поздрави  Tongue

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Здравейте.
Следя с интерес форума от известно време, и наскоро се регистрирах. Имам питане и се надявам да съм в правилната тема.
Става дума за захранване на радар детектор, който ще бъде монтиран горе до огледалото за обратно виждане. Самото огледало също е с захраване, защото е с вградена предна камера и с дисплей, който показва картина от предната и включената допълнително към него задна камера. Захранването на огледалото е изнесено горе от пуснат специално кабел до запалката на колата. Към същия кабел смятам да включа и радар детектора. Въпросите са ми следните:
- Мисля, че не би трябвало да окаже влияние на правилната работа на радар детектора, близостта му с огледалото с камерите ... или греша?
- Понеже към един захранващ кабел ще са включени и огледалото с камерите и радар детектора, то това ще предизвика ли смущение в захранването им, когато стартира автомобила и те се задействат заедно?
Досега винаги в колите съм имал радар детектори, но за първи път ще имам два уреда в близост и с общо захранване, а не искам проблеми с правилната работа на детектора и огледалото с камерите, нито с захранването им.
Благодаря ви предварително.

Поздравления към форума за поднесената подробна и обстойна информация за радар детекторите и всичко свързано с тях, която определено е от полза за всички.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори
#3

Здравей, не би трябвало да имаш никакъв проблем. Детектора е с много малка консумация и няма да окаже никакво влияние на огледалото с камерите. При мен на едно захранване съм вързал видеорегистратора и детектора и няма никакъв проблем, щом дам на контакт тръгват и двете заедно.
Радвам се, че ти допада форума, създаден е точно с тази цел да си обменяме информация.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

Много благодаря за споделената информация.
Използвам радар детектори вече близо 20 г. Но благодарение на вас и форума научих още някои полезни неща за тях.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори
#5

Аз всеки ден научавам по нещо ново. Това е интересното на това хоби Smile

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

Кобра 380 и 480 също са с различна дължина на куплунга
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)