Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Важно за Silverstone Sochi Z и Sochi PRO
#1
Exclamation 

Важно за притежателите на SilverStone Sochi Z и Sochi PRO:
Руснаците ми споделиха ТОП настройка с което практически превръщате вашето Sochi в най-тихия детектор който сте притежавали  Smile
В момента ако караме в режим ТРАССА имаме Х банд, но ако превключим на режим Город 1 или Город 2 губим Х банда за Астрите. След разговор с руснаците да направят софтуер за нас и да не губим Х банда, ми казаха да използваме режим ТРАССА, но да ИЗКЛЮЧИМ К БАНД от менюто ! По този начин, ние изключваме К банда, но сигнатурните радари, в нашият случай Кордон си остава активен и ние получаваме известие за Кордона, нищо че сме изключили К банда.
С тази си настройка вече няма нужда да направим детектора да не свири под зададени километри, понеже фалшивите на Х банда са рядко.
В този си вид Сочито става точно като новият Стелт 79 ЕРС. Добра алтернатива и то на много по-добра цена стига да можете да се сдобиете със Сочи.
В момента го тествам по този начин и все още не съм срещал Кордон, но вече ми свирна фалшиво на друг сигнатурен радар, демек ще сработи и при Кордона. Ще пиша щом успея да тествам на истински Кордон.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2


[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)