Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Антирадар Cobra XRS 9950
#11

(08-05-2023, 10:11 AM)Simeon_Aykov написа:  Хайде да поставим лесния въпрос вие кой АР бихте си купили за Варна-София за градско и междуградско, кой от всички модели бихте подредили по надеждност и цена...

За София-Варна пътя бих избрал Valentine 1 Gen 1 от последните версии, понеже по пътя ще срещам Астри на Х банд и лазерни триноги. Има и стационарни камери, но за тях примерно бих разчитал на Уейз или бих ги знаел къде са ако карам често този път. 
Valentine 1 Gen 1 има хубава детекция на Х банд и най-голям шанс да засека евентуално лазерната тринога преди да бъда в обхвата ѝ.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#12

Имал ли си възможността да тестваш Fujida Magna и
Neoline X-Cop 5900s/6000s или Silverstone F1 Monaco S, кой от тези 3 модела си пробвал, понеже мога да си ги доставя от русия?
Трябва да сме на ясно освен за американския пазар с тяхната Cobra, какво пише из руските форуми за надежден радар с най-широк спектър от функционалности...
Отговори
#13

Отговорих ти по-нагоре, че не съм пробвал нищо от изброениете, но от всички руски които съм пробвал единствено SilverStone Sochi Z и Sochi PRO стават, като за PRO-то не е от най-добрите избори.
Купи и пробвай, явно не те интересува какво ти казвам от моя опит до сега Smile Пак ти го казвам за последен път, всеки разработчик си прави радарите за техните си пазари. Ние освен с Кордона, нямаме нищо общо с руските системи и последно освен дали засича един радар е много важен също така и филтъра за фалшиви сигнали.
А и още нещо, повечето от руските детектори вече спират Х банда, понеже те там нямат, така, че внимавай какво ще си купиш или дори и да има Х банд, липсва какъвто и е да филтър.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#14

Ако имаш канал за доставяне на детектор от Русия сподели Smile
Отговори
#15

Имам приятели в украйна и русия, могат да ми донесат. Проблема е, че много четох и гледах коментари и качени клипове от Администратора, което е много добре, но самия той казва, че няма универсален, който да работи надеждно за всичко, а по негови съвети трябва да сложа 3 АР, за София, за извънградско и за спокойствие в градовете... Valentine 1 Gen 1, RAD 350 & Sochi Z... така ще закрепим положението някак с филтри и въдици на сигнали... ама не съм виждал някой да кара с 3 АР, малко трябва да е мръднал Wink та за това е тая драма, щото няма на пазара читав АР да го сложиш и хем филтрите му да са филтри, хем да хваща всичко...
Отговори
#16

Ако искаш нещо което да върши работа положението е следното:
1. Детектор за Астрите и Кордона
2. Лазерен заглушител за лазерната тринога
3. Уейз за доклади по пътя и стационарните камери

Това е истината. Няма детектор който да лови всичко и да върши работа за всичко. Всеки има плюсове и минуси.
Другото което е, дори и Валантайна няма да ти свърши на 100% работа срещу лазерната тринога. Просто технологията е таква, че лъча е петно, а не като радарните сигнали да се разпръсва навсякъде.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)