Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Valentine 1 Gen 2 предоставен за тест
#1

Здравейте, ще тестваме Gen 2 на Valentine 1. 
Сигурен съм, че на много хора ще са им интересни резултатите  Tongue

       

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Здравей, колега! Приятно съм изненадан от контента, който правиш. Изпозлвах Gen1 с инсталиран допълнителен Bluetooth модул към него, но не останах много впечатлен въпреки опциите за настройка. Нещо почвам да се услушвам за Gen2 и имам възможност да го купя в следващите дни, но преди това бих се радвал да споделиш дали нещо за тези две седмици откакто го ползваш/тестваш. Благодаря!
Отговори
#3

Здравей. До 2-3 дни ще пусна ревюто за Gen 2 и ще си прецениш дали да го сменяш твоя, но личното ми мнение е, че Gen 1 е по-добре за нашите условия.



Update:
Качих цялото ревю, можеш да го видиш тук:
https://daleksandrov.eu/2023/02/15/radar...hatleniya/

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

Докато гледах ревюто ми хрумна да им пишем на Valentine One и да ми обясним, че Х банд филтрацията е влошена, както и другите недостатъци по бандове спрямо първата генерация. Да им пратим спецификациите на камерите по нашите ширини и да стискаме палци за ъпдейт. Хубавото в тази версия е че може да се ъпдейтва фърмуера, защото в първото поколение трябваше да им го изпратиш да го обновят и да ти го върнат, което за нашите ширини това бе невъзможно да се случи. С две думи от ревюто обаче виждам, че те са се изложили с второто поколение за трети страни, които ползват Х, K, Laser. Да си го ползват американците.
Към днешна дата губят българският пазар, а ние колкото и да сме малко сме едни от малкото страни, където е разрешено ползването на радар детектор.

п.с. Благодаря за ревюто. Удовлетворяваме напълно, като изчерпателност.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)