Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Радар Детектор Whistler GT-438G
#1

Здравейте.
Има ли някой наблюдение или информация за Whistler GT-438G с GPS? Разгледах подробно параметрите и спецификациите на модела. Допадна ми, че "проблемните" TFSR и FDSR филтри на Whistler, в този модел липсват. Също така има полезни екстри, а и цената му е приемлива.
Какво е вашето мнение, имате ли някакъв опит или впечатления, и какво бихте ми споделили конкретно за този модел?
Благодаря предварително.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори
#2

нямам опит с конкретния модел, но без филтри ЩЕ ТЕ ПОБЪРКА
бях пробвал про93 без тфср/фдср и с максимален ХК филтър, но не става
Отговори
#3

Всъщност пропуснах да спомена, че има 4 нива на филтриране в Х и К банда....,  а в Ка банда са само 2 нива.
Освен това, има възможност за избор на каква скорост да се включат AUTO QUIET SPEED и SPEED MUTE опциите.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори
#4

Ка банда не ни касае поне за момента.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Здравейте,
Прочетох мнения тук в форума и ревюта в сайта, за настройки на радар детектори, и имам един въпрос. В повечето от тях се препоръчва функцията POP да бъде изключена, но за някои модели се препоръчва да е включена. Може ли информация защо е така при различните модели, и какво е препоръчително за моя модел Whistler GT-438G?
Благодаря предварително.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори
#6

При някой модели ПОП функцията подобрява засичането на Кордона. При Униден е осезаема разликата. Дали с Уистлъра е така само с проба може да се каже. Принципно ако нямаш повече фалшиви с включен ПОП и детектора се държи по същия начин както и с изключен е препоръчително да го оставиш включен.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#7

Прочетох ревюто на Whistler PRO-93GXI, и там също се препоръчва да е включен POP режима. Затова ще направя проба и ще преценя.
Благодаря много за информацията.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)