Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

COBRA SPX 7700
#1

Здравейте, от над 12 години вече използвам радар детектор Кобра 9345 и знам, че вече е доста стар и съм започнал да се ориентирал към покупка на нов до около 300-350 лв имате ли някакви наблюдения от този модел COBRA SPX 7700, защото до колкото уж четох, по параметри засича дори и триногите, защото диапазона на работата му започва от 860 нанометра, поне според описанието. Доволен съм от Кобрата пинципно, но ако имате преложения и за друг модел не бих ги отказал  Wink .
Отговори
#2

Кобра и лазерна тринога - надали
всъщност за тях никой детектор няма да ти помогне реално
сегашният ти има ли някакъв проблем?

от какво искаш да се пазиш?
Отговори
#3

До сега не съм срещал Кобра да разпознава сигнала на лазерната. Иначе като ъпгрейд RAD 450 модела ще ти хареса.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

Моя още работи, няма проблеми. (жената като види патрулка и постоянно казва: Тоя пенсионер няма ли да се обади, само си почива)  Smile
Да гледах ревюта мисля от теб лично направени за RAD 450 и също ми допадна доста,а и е на по-прилична цена...

п.с. Главно от патрулките и станционарните... (не знам тези по светофарите вече дали засичат скороста...)
Отговори
#5

Проблема е, че в момента е труден за намиране. Все пак оглеждай сайтовете за обяви и може да изпадне някоя бройка. Другият вариант е внос от USA. С всички такси, мита и тн ще ти стъпи около 300-350лв. Включил ли си К банда на твоят детектор ? Ако ти е включен ще намериш коренна разлика в тишината в сравние с твоят. Препоръчвам ти само да избягваш вече Whistler като вариант. Филтрите филтрират новата бялата тринога, а без филтри е много шумен.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

ако е извън София му трябва Х и К за стационарни (и Уислър става и Кобра дори нова)
ако е за София става сложно Smile RAD 350 и 450
Отговори
#7

Мисля, че да, защото когато засичам патрулка от астрите изписва X, а когато покрай мен има някой автомобил с камера изписва К, също и цифри колкото повече се приближавам толкова цифрата става по-голяма особенно на Х-а. Не съм го слагал на city режим.
За Уислър-а още на времето разбрах, че трябва да ги избягвам тогава момчето ме посъветва, че не са толкова разпространени и ако се наложи части или ремонт е по-сложно и за това взех Кобрата Smile. Извън София, от Дупница съм, но тук поне знам къде застават Smile, по принцип от доста години вече избягвам да карам бързо Smile но знаеш ли кога ще ти спаси кожата...
Отговори
#8

На К само бялата нова тринога излъчва и стационарните. Астрите са на Х.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#9

(24-05-2022, 04:57 PM)DAleksandrov написа:  На К само бялата нова тринога излъчва и стационарните. Астрите са на Х.

Значи, тези стационарките, имаше тука на Усойка или на Мурсалево ако не се лъжа, я засичах от 15 метра... в София, на околовръстното за Ринг мола нито в едната посока нито другата я засича... Sad
Отговори
#10

Стационарните и Кобрата са слаба работа. В повечето пъти е почти пред тях или малко преди тях. Принципно е хубаво да използваш и Waze докато шофираш. Помага доста. Тази стационарна на околовръстното при Шел за която говориш в момента не работи или последно не работеше преди 1-2 седмици когато минавах. Работещите в София в момента са само 2. Тази на Орлов мост когато идваш по Цариградско и тази на ТВ Кула. В гръб шанса да свирне стационарна с Кобра е почти нулев, дори когато вече те снима.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)