Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Радар детектор Whistler PRO-93GXi – Ревю и впечатления
#1

Личното ми ревю на Whistler PRO-93GXI

https://daleksandrov.eu/2021/01/30/radar...hatleniya/

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

За съжаление PRO-93GXi също се оказва проблемен с Кордон при включен TFSR.
Поведението е променливо и нестабилно. Може да го филтрира напълно в най-лошият случай.
Отговори
#3

Здравейте. Току що имах възможността да изпробвам детектора с включен TFSR филтър срещу Кордон-а и останах приятно изненадан. Хвана го доста от далече. Първоначално предупреди на К-банд,но като го приближих започна на Лазер. Интересното е,че старият ми 78 pro,пак в близост до триногата предупреждава за лазер. Определено след коментарите тук,очаквах доста лошо представяне,но съм доволен. Поздрави.
Отговори
#4

В някой моменти може да го хваща с ТСФР, но в други може да го филтрира тотално!!!!!!
Не разчитай, че с ТФСР ще те спаси!
Отговори
#5

Да, всеки път се държи по различен начин. А за лазера, заради инфраред диодите на триногата ти свири на лазер.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

(10-02-2023, 09:21 PM)oxygen написа:  В някой моменти може да го хваща с ТСФР, но в други може да го филтрира тотално!!!!!!
Не разчитай, че с ТФСР ще те спаси!
Да,то по принцип никога не разчитам изцяло на радара. Общо взето карам най-много с 10 тина километра над ограничението.Ще видя за напред при следващи срещи с триногата как ще се държи детектора. За сега,както писах ме изненада приятно.
Отговори
#7

Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа:  Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.
Отговори
#8

Ако говориш за Кордона го засича с изключени филтри, но когато са включени не се знае дали ще го засече или не. Тествани са всички Уистлъри многократно и се държат по един и същи начин. Дори при последният им детектор - Титан и там има проблем.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)