Радар Детектори Форум БГ

Пълна версия: Радар детектор Whistler PRO-93GXi – Ревю и впечатления
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Личното ми ревю на Whistler PRO-93GXI

https://daleksandrov.eu/2021/01/30/radar...hatleniya/
За съжаление PRO-93GXi също се оказва проблемен с Кордон при включен TFSR.
Поведението е променливо и нестабилно. Може да го филтрира напълно в най-лошият случай.
Здравейте. Току що имах възможността да изпробвам детектора с включен TFSR филтър срещу Кордон-а и останах приятно изненадан. Хвана го доста от далече. Първоначално предупреди на К-банд,но като го приближих започна на Лазер. Интересното е,че старият ми 78 pro,пак в близост до триногата предупреждава за лазер. Определено след коментарите тук,очаквах доста лошо представяне,но съм доволен. Поздрави.
В някой моменти може да го хваща с ТСФР, но в други може да го филтрира тотално!!!!!!
Не разчитай, че с ТФСР ще те спаси!
Да, всеки път се държи по различен начин. А за лазера, заради инфраред диодите на триногата ти свири на лазер.
(10-02-2023, 09:21 PM)oxygen написа: [ -> ]В някой моменти може да го хваща с ТСФР, но в други може да го филтрира тотално!!!!!!
Не разчитай, че с ТФСР ще те спаси!
Да,то по принцип никога не разчитам изцяло на радара. Общо взето карам най-много с 10 тина километра над ограничението.Ще видя за напред при следващи срещи с триногата как ще се държи детектора. За сега,както писах ме изненада приятно.
Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200метеа.

(06-03-2023, 10:00 PM)niki690 написа: [ -> ]Имам го whistler PRO 93 GXI и съм го тествал много кратно на триногата - кордона на Волуяк засича я на около 1200 метра.
Ако говориш за Кордона го засича с изключени филтри, но когато са включени не се знае дали ще го засече или не. Тествани са всички Уистлъри многократно и се държат по един и същи начин. Дори при последният им детектор - Титан и там има проблем.