Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Предложение за Тест и Ревю на Радар Детектори от DAleksandrov
#1
Information 

   

Здравейте, ако искате да Ви направя тест и ревю на вашият радар детектор, можете да пишете в тази тема. 

Как се процедира:

  1. Радар детектора се изпраща до офис на Еконт или Спийди или лично се предава на мен в София след уговорка.
  2. Детектора се тества първо с моите системи дали функционира правилно.
  3. Детектора се изкарва на пътя и се търсят оптималните настройки, за да бъде максимално тих и ефективен. 
  4. Тества се на полицейска система на X банд ( Астри ), на лазерната тринога ARH CAM-S1 и на руската тринога Cordon-M ( К банд ). Също така и на стационарни камери които са работещи към този момент на територията на София. Може и на други стига по време на теста да имам работа в тази посока.
  5. Теста се повтаря няколко пъти докато не се открие оптималният вариант.
  6. Записване на Видео материали на самите тестове и качване в YouTube, тук във форума и личният ми сайт DAleksandrov.eu.
  7. Допълнителни тестове на вградените екстри в зависимост от модела детектор.
  8. Тест за време на реакция при радарен сигнал в режим Instant On ( пускане и спиране на радара ). 
  9. Писане на изчерпателно ревю в моят сайт DAleksandrov.eu с препоръчителни настройки.

Това са стъпките по които ще бъде тестван вашият детектор. В края на теста получавате изчерпателно безпристрастно ревю как се е справил той и вече вие ще си направите лична преценка дали ви удовлетворява даденият модел или не.

Важно:
  • Теста трае минимум 1 седмица и в зависимост от това как съм със свободното си време. Ако искате всичко да се случи за 2-3 дена или да ми давате зор всеки ден, по-добре не изпращайте вашият детектор. Целта на теста не е да се претупат нещата за 2-3 дена и на края резултатите да не са реални и обективни. Бъдете търпеливи, все пак това ми е хоби, а не работа  Wink

Цени:
Цените са предимно покриващи изразходваното гориво и част от времето ми. Ако желаете някакъв различен тест е след допълнителна договорка. 
Разходите по доставка и връщане на детектора за сметка на собственика на детектора.

Забележки:
  • Детекторите се пазят максимално добре при мен да не се надраскат, изпуснат и т.н. 
  • Ако детектора Ви е нов, не се свалят лепенките от него с цел да не се наруши търговският му вид в случай, че не сте доволен от резултата и решите да го върнете или продадете. 
  • В случай, че се притеснявате, че ще направя нещо на детектора или ще ви го открадна, можете да видите другите ми ревюта на детектори. 90% от тях не са моя собственост и всички са върнати в състоянието си в което са били изпратени/предадени лично. Тук целта не е да се лъжем или да Ви открадна детектора. Тествал съм детектори както за 50лв така и за 1000лв. 
  • Теста е безпристрастен без да се гледа марката и модела. Каквото покаже детектора като резултати, това ще бъде качено като видео и като текст. 
  • По възможност изпращайте детектора в пълна окомплектовка със стойка за стъклото, кабел за захранването и кабел за свързване с компютъра !

Възможен е и тест на LASER JAMMER дали е поставен правилно и дали работи коректно Exclamation 

За въпроси използвайте темата или ЛС.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)