Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Изгодни оферти за Радар Детектори и Аксесоари !
#1
Exclamation 

Здравейте, в тази тема можете да качвате изгодни оферти за радар детектори и аксесоари за тях които сте намерили из интернет пространството. 

Качвайте само нови артикули !
 
Приятно пазаруване  Wink

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Оферта към 18.09.2021 от еМАГ. Чисто нова разопакована Cobra RAD 450 само за 210лв! Сега е момента за тези които искат този модел!
С код resealed цената му става 190лв!

   

https://emagbg.page.link/tv9x7C8pABYK9Ap1A

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

Чисто нов разопакован Whistler 438 от еМАГ. С код resealed става 126лв!

   

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

Сега е момента за апартамента Big Grin . Отваряна Cobra RAD 450 с код RESEALED за 196лв от еМАГ.
   

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Намаления от IskamGPS.com за нас:
Stelth RG300 - 415лв - За нас - 399лв
Stelth RG79HT - 515лв - За нас - 499лв
Kiyo VTX950GPS - 269лв - За нас - 249лв
Kiyo D Ultimate 4 Сензора - 1699лв - За нас - 1599лв

За поръчки трябва да се свържете с мен и аз да пусна поръчката за да се възползвате от отстъпката.
Надявам се да съм Ви бил полезен и да спестите някой лев  Wink

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

Има още 1-2 броя Silverstone Sochi Z. При интерес ми пишете. Цена 360лв !

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#7

Stelth Радар Детектори промоционални оферти вижте тук:

https://daleksandrov.eu/2023/08/06/stelt...mo-oferti/

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#8

Здравей те незнам дали тук е мястото да задам въпрос който ме интересува но ще питам. Относно връзката между радар и телефон как става радара е stelth RG 79ERS.
Отговори
#9

За момента все още не е активна опцията за Wi-Fi. Няма да бъде с приложение, а директно с хотспот от телефона.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)