Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#11

Да, а и таксата е на килограм, което е доста удобно за скъпи и леки неща.
Отговори
#12

Нещото пристигна.
Ибей си бяха взели парите за митници и директно го донесоха като те са се оправяли с митниците.
За детектора.. малко съм раздвоен.
За карък всички стационарни камери покрай които минавам може би са празни.
На Х попаднах на малко полицай, но подозирам че го включваха ма око.
На К не знам как е на радар, но мисля, че има 2-3 секунди забавяне преди да се разпищи.
Когато натрупам смислена информация ще пиша, но засега не мога да кажа дали е по-зле или по-добре от 350
Отговори
#13

arh cam s1 НЕ реагира
Отговори
#14

ARH CAM-S1 като всяка Кобра не сработва на нея. Другият вариант е ако е по-високо радара от това, но се съмнявам. До сега не съм срещал Кобра която да реагира на лазерната. Колко време отне доставката от деня на поръчката до пристигането в БГ ?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#15

jul21-aug10 order-delivery
в спецификациите пишеше 100 пулса за секунда което се чудя може ли да е свързано с незасичането
ясно, че лазерният лъч е доста тесен и може би малко или николко стига до детектора
трябва някой път да си намеря тринога на удобно, да мога да спра и да видя дали от упор нещо ще реагира (rad350, rad380, xtr690se)

вчера камерата при мотел ихтиман беше пълна вече.
реагира, но по-скоро като индикатор за засичане Smile
поне при моето стъкло де

на цариградско може би пищи на 150 метра (камерата преди орлов мост)

може би е една идея по-чувствителен от 350
но имам субективното усещане, че филтъра е по-затегнат и с таимаут за начално пищене което може и да е немалък минус

трябва ми един радарен пистолет за игра за да го установя
Отговори
#16

На Ихтиман работи камерата, онзи ден и при мен се обади. Почти пред нея, но свирна. Ако си от София може да тестваме със симулатора на ARH CAM-S1 дали ще свирне.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#17

На 23.08 беше празна ихтиманската.
На кое викаш симулатор на лазера?
Отговори
#18

В сряда минах от там и сработи на нея.
Имам тестер който симулира лазерния сигнал на ARH CAM-S1.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#19

Днес с Димитър се видяхме и си поиграхме с неговия лазерен излъчвател и Бушнел на К обхвата.
RAD380 има около 3 секунди забавяне в известяването при активиране на Бушнела
РАД350/450 имат забавяне около секунда.
XTR-690SE реагира почти мигновено.
При теста с лазерният излъчвател настроен за ARH CAM S1 нито един от детекторите не реагира.
Отговори
#20

Димитър съм не Александър  Big Grin Big Grin
Важното е, че установихме, че RAD 380 има забавяне при първия сигнал и то не малко време. Гаранция това ще важи и за модела RAD 480.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)