Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,
има ли някой който притежава RAD380 и би ли споделил впечатления
Отговори
#2

Не притежавам 380, но мисля, че 380 е модел преди купуването на Кобра от Ескорт. И все още ползва техните стари филтри, прочути с изключителна неточност. Т.е. мисля, че ще е прекалено шумен с фалшиви аларми и ще е неизползваем днешно време. Кобра рад 450 се справя доста прилично и е по-препоръчителен модел. Предполагам си чел ревютата на Димитър.
Отговори
#3

Здравей,
имам RAD 350 който има доста добри филтри. Рад 450 е същото, с малко повече ненужни за мен неща.
380/480 са следващият модел.
XTR-690SE е чувствителен детектор без филтри който наистина е неизползваем в момента.
Отговори
#4

Проверих и да, изцяло съм бил в грешка за 380. Благодаря на колегата за включването.

Пп: Аха, явно „колегата“ е авторът на въпроса Smile. Ами надявам се да се включи някой с полезна информация, а ако все пак решиш да го закупиш, да споделиш впечатления
Отговори
#5

поръчах го
дано не е по-зле от 350
ще видим като дойде
Отговори
#6

Имаше някъде питане за 480, че имал много фалшиви на К дори в гората. Дали е от модела или конкретната бройка не знам. 450 е сполучлив модел с хубав филтър. Дисплея с честотата е много важна и полезна екстра лично за мен. Очаквам да кажеш как е като го получиш. От USA ли го поръча?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#7

От Кобра през ebay
в амазон от месеци е неналичен
видях за 480 мнението за много сработвания
аз искам детектор с чувствителен приемник и страхотна обработка, но без да говори, мига, ГПС, и тнт.
искам просто да бипка дървено когато трябва
и понеже е зад огледалото екрана така и не го виждам
Отговори
#8

Всеки си има предпочитания така е. През ибей ще го задържат на митница нали знаеш? Трябва да го освободиш после и да платиш ддс и мито.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#9

взеха пари за доставка както и за import charges
та мисля, че те ще го оправят
и в амазон имат добрата практика да вземат те парите и да се оправят с митниците
надявам се и тук да е така

в краен случай ще олекна с още едни 60-70 лева Smile
Отговори
#10

Дано е така, аз като поръчвах от Амазон чрез фирма посредник си поръчах нещата. Те се занимават с освобождаването.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)