Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв радар детектор използвате ?
#11

Bel STI DRIVER скоро V1 Gen2
Отговори
#12

По-добре се държи от Белтроникса,но двата са несравними-Кийото има GPS и опция за настройка при каква скорост да сигнализира.Досега не съм срещал във Варна унгарската и руската триноги за да кажа повече за Кийото.
Отговори
#13

Това е много важно да има ГПС и да можеш да го нагласиш да е тих под определени километри. За града е направо задължително.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#14

Navty P1 Premium и Cobra RAD 450. Мисля дали да взема v1 gen 1 (последната им версия).
Отговори
#15

Ако искаш да ти надуе главата на К взимай Smile

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#16

Отказах се , в емаг са пуснали Whistler pro-98 на 399лв. Заслужава ли си изобщо , превъзхожда ли по някакъв начин рад 450?
Отговори
#17

цената мисля, че не е никак лоша за този модел
по-чувствителен ще бъде според мен
теоретично хваща лазерната тринога (в реалноста не е ясно)
реално на К може би ще спечелиш нещо спрямо кобрата
Отговори
#18

На К ще спечели само повече фалшиви като спре FDSR за да е използваем детектора Smile
Погледни ми ревюто в сайта за PRO 93 и сам си прецени.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#19

От около 10г имам 9500ix, а от около 3г в колата на съпругата GT-468GXi. А преди 15г имах и SAVER май беше 212.

Баща ми ползваше някаква кобра на служебната и май beltronics му беше дал да ползва приятел, когато аз ползвах SAVER а полицаите имаха само TR-4. Савера беше 5 до 10 пъти по-евтин и по-добър. И от beltronics-а, Савера пищеше.

А относно GPS филтрирането в градът, и 9500ix и GT-468GXi доста често нямат позициониране. Отделно след включване им трябва доста време. Слагал съм телефон до тях но телефоните са със A-GPS и нямат грижи.
Отговори
#20

Здравейте.
Преди около 20 г. се сдобих с руския Saver Superwide, от който бях много доволен за онова време, и си го ползвах дълги години. Все още си го пазя.
По късно си взех Whistler XTR-550, който се справяше страхотно.
Впоследствие преминах на соларния Maruhama JH601. Мнението ми за него е по скоро колебливо.
Последният радар детектор, който използвах от 2012 до 2018 г. е върховият модел на Stelth RG с GPS. Външният приемник се монтира скрит в двигателния отсек, GPS-а беше вграден в предната колона, а вътре в купето е единствено говорителчето и модула за управление и актуализация на базата данни. По добър радар детектор не съм изпозвал. Почти липсващи каквито и да е било фалшиви сигнали. Много далечно засичане на полицейските радари и на камерите, колкото и да бяха малко през тези години. Напълно адекватна база данни и всякакви предупреждения от километър по рано. Получавах актуализации ежемесечно. Наистина по времето на използване на този модел аз бях много доволен.
Наскоро си взех Whistler GT-438G, и все още го разучавам и опознавам.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)