Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв радар детектор използвате ?
#21

Здравейте
Нов съм в форумът изгледах всички клипове и ревюта и съм се насочил към Whistler pro 93gxi ,stelth rg79ht или новият Стелт rg79ht ERS след като изгледам ревюто.По принцип съм за българското но доколкото разбрах обратната връзка с пройзводителят е трудна.Новобранец съм в тая тема и очаквам някакви насоки.
Поздрави.
[-] 1 потребител изказва благодарност на roninmm за това мнение:
  • DAleksandrov
Отговори
#22

От какво ще се пазиш е важният въпрос
Отговори
#23

(26-07-2023, 03:13 PM)oxygen написа:  От какво ще се пазиш е важният въпрос

Здравейте
Последно са ме снимали с TFR1-M 590 не знам какво е защото не съм ги видял,сумата никак не ми хареса Smile
Отговори
#24

Това са Астрите. Изчакай да видим как е новият Стелт и дали си заслужа. Още малко ми остана да го тествам и ще направя ревюто.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

[-] 1 потребител изказва благодарност на DAleksandrov за това мнение:
  • roninmm
Отговори
#25

Те всички детектори засичат диапазона на този радар ( TFR1-M 590 ) .
Въпросът е дали искаш да се пазиш от кошмарните Кордони и какво да си вземеш срещу тях ?
За лазерните триноги ти са нужни джамъри, но когато видиш цената им , може и да се откажеш.
Отговори
#26

(30-07-2023, 07:27 PM)Shining Star написа:  Те всички детектори засичат диапазона на този радар ( TFR1-M 590 ) .
Въпросът е дали искаш да се пазиш от кошмарните Кордони и какво да си вземеш срещу тях ?
За лазерните триноги ти са нужни джамъри, но когато видиш цената им , може и да се откажеш.
Здравейте насочил съм се към stelth rg79ht.
Отговори
#27

(30-07-2023, 07:49 PM)roninmm написа:  
(30-07-2023, 07:27 PM)Shining Star написа:  Те всички детектори засичат диапазона на този радар ( TFR1-M 590 ) .
Въпросът е дали искаш да се пазиш от кошмарните Кордони и какво да си вземеш срещу тях ?
За лазерните триноги ти са нужни джамъри, но когато видиш цената им , може и да се откажеш.
Здравейте насочил съм се към stelth rg79ht.
Д.Александров и Оксиджен ще те насочат в правилната насока за тях. Аз напоследък нямам много свободно време за детектори.
Аз от две години ползвам Uniden R7 и засега нямам никакви проблеми с каквито и да било радари.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Shining Star за това мнение:
  • roninmm, DAleksandrov
Отговори
#28

Здравейте Колеги.
Попадна ми една обява за  Stelth rg79ht използван,насочил съм се към използван защото не пътувам често и няма да го ползвам много..но ако искам да правя ъпдейти или нещо ремонт!Нов или използван да взема това е въпросът.
Поздрави
Отговори
#29

Изчакай малко да завърша ревюто на новият им Стелт, понеже е доста по-различен спрямо старият. Ако нямаш Кордони в твоят регион може и старият да ти свърши работа.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

[-] 1 потребител изказва благодарност на DAleksandrov за това мнение:
  • roninmm
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)