Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Cobra RAD 450 срещу Whistler 468GXi
#1

   

Реших да направя една съпоставка на 2та детектора понеже са в един клас и всеки ме пита кой да избера. 
Идеята беше да покарам с 2 детектора едновременно ( колкото и да е грешно ) за да видя как се справят с фалшивите сигнали на едни и същи места. Исках да пробвам и Кордона, понеже се свърза някакъв човек с мен на лично и почна да ми обяснява как не FDSR филтъра на Whistler-a филтира Кордона, а TFSR филтъра. Реших да видя какво точно се случва и дали е прав. 

Резултата:


Тук минавам с включен FDSR и изключен TFSR. 3 пъти минах и 3те пъти Кордона беше филтиран отначалото до края ! 
Просто забравете за адекватна реакция ако използвате FDSR филтъра срещу Кордона. Както бях писал и преди, филтъра е много агресивен и филтрира дори реални заплахи както във видеото по-горе. 
Звука който чувате идва от Кобрата, а не от Уистлъра. 

Другият тест беше да покарам с включен FDSR и изключен TFSR. 
Наистина фалшивите сигнали по този начин са сведени до минимум и идва на нивото на филтъра на Кобрата, даже с 1 идея може би по-добре, но всичко това на цената, че филтрирате реални заплахи. За мен лично не си струва и се губи смисъла от самият детектор.
За да имате адекватна защита трябва да изключите FDSR филтъра, но с това идват много фалшиви на К банда. 

Оставям преценката на вас, но за мен лично Cobra RAD 450 превъзхожда Whistler 468. 
И Кобрата си има недостатъци, но може да се разчита на нея, за разлика от Whistler-a с включен FDSR.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)