Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KIYO VTX950GPS срещу Кордон
#1

Дискуя от ФБ:

Първа среща днес на моя KIYO vtx950gps с руския Кордон на бул.Левски,спирка Дубровник-първия сигнал на К беше на около 500м-К1,2..,първия гласов и непрекъснат звуков сигнал на около 300м-бързо пълнещо  се К и напълване на скалата(спирката на ХЕИ),на около 50 метра от него звука спря но скалата остана пълна.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Отговори:

Звукът е спрял, защото сте свалили под 50 км/ч

Забравих да пиша,че карам в режим магистрала в града и 50 км/ч настройка за сигнализиране

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

Здравей  от 2 дена го имам същия vtx 950 можете ли да ми споделите настройките за да има ефект че нещо с тастройките немога да го накарам весели празници
Отговори
#4

Здравей. За съжаление не съм боравил с този модел и не мога да ти кажа със сигурност правилните настройки. Важните неща са:
Х банд и К банд да са включени.
Ка банда го изключваш.
Лазер включено.
И вече другите настройки не му ги знам. Имаш вариант да си направиш под зададени километри да не издава звуков сигнал, това вече си е по твой избор дали да го използваш или не.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Значи ka банд трябва да е изключен това исках да знам че при мен е включен
Отговори
#6

Да, в България няма радари на Ка банда. Астрите са на Х. Високата бяла тринога на К, а ниската тринога е лазер. Общо взето е това грубо казано.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#7

Благодаря  колега жив и здрав  и ти пращам настройките които са ми дадени в книжката да ги погледнеш весели празници
Отговори
#8

Ок ще погледна малко по-късно и ще редактирам мнението.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#9

Добре  благодаря
Отговори
#10

Smart Mute Function (Default: 50) - Това е което ти казах под определени километри няма да издава звуков сигнал. Това си го нагласяш по твое желание.
Speeding warning (Default: ON) - Където има спийд камера да те известява ако превишиш скоростта. 
Fixed speed camera location database (Default: ON) - Да те известява за стационарни камери.
Average speed measuring camera database (Default: ON) - Да те известява за камери за средна скорост
Red light camera database (Default: ON) - Да те известява за камери за червен светофар
Dangerous zone database (Default: ON) - Да те известява за опасни зони
SRA – Smart Radar Activation (Default: OFF) - Изключваш го това е само за Унгария.
SLM – Smart Laser Mute (Default: ON) - Изключваш го. За да не пропуснеш известие за лазерната тринога
Toll gate location database (Default: ON) - За ТОЛ такси. Изключваш го.
Radar bandwidths and laser detection settings: 
Както ти казах по-рано. Х и К. Ка го изключваш. Лазер го включваш.
Detection warning distance (Default: 500m) - От колко метра да те известява за опасност по GPS. 

Общо взето това са важните настройки. Другото е по твоя преценка. Успех дано ти върши работа детекторчето.  Wink

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)