Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#11

Много ви благодаря за мненията. Ще направя нужните настройки.
Знам, че е безсмислено да очаквам навременна детекция, но поне някой път да ме извести кога да очаквам честитка, пак ще ми е от полза. Smile

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на b.shterev за това мнение:
  • DAleksandrov
Отговори
#12

Можеш да се замислиш принципно за смяна на Whistler-а с новият Стелт, който се оказа доста сполучлив за нашите условия. Там вече с допълнителният сензор имаш повече шанс отколкото с Whistler-а.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

[-] 1 потребител изказва благодарност на DAleksandrov за това мнение:
  • b.shterev
Отговори
#13

Много разумно предложение. Прочетох ревюто и изгледах твоите клипове за новия модел. Наистина са подобрили нещата. Преди години на единия ми автомобил използвах Stelth RG Радар Детектор За Скрит Монтаж и бях изключително доволен. Вероятно отново ще заложа на този модел, но в по новата му версия ERS, когато ми се наложи да използвам по качествен радар детектор.
Но в сегашната ситуация с моя автомобил, и начина по който го използвам в момента, наличието на радар детектор в него е по скоро "навик", че винаги съм използвал радар детектори, отколкото полезен уред. Общо взето си е напълно излишен, освен в много редките моменти, когато пътувам извън града.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на b.shterev за това мнение:
  • DAleksandrov
Отговори
#14

Така е, всеки си преценява за себе си. Хубаво е, че когато си в режим на Кордона детектора е абсолютно тих и не свири ненужно в града. А и филтъра на лазера е в пъти по-добре от този на Уистлъра. Свири чат пат фалшиво, но много рядко. Пробвах с 438 из София и получавах повече фалшиви на лазер отколкото на К банд Big Grin

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

[-] 1 потребител изказва благодарност на DAleksandrov за това мнение:
  • b.shterev
Отговори
#15

Аз съм в гр. Пловдив и си ползвам автомобила само до работа, която е на 4 км по главен булевард. При нас все още Кордон няма, често се ползват Астрите с Х банд и рядко с лазерната тринога, но на такива места, които са известни и на децата.
Наложи ми се да пътувам по магистралата наскоро и ми направи впечатление, че ми писка на Лазер от рамките с камерите за набюдение, а понякога се задейства и от други автомобили. Затова попитах кои лазерни сегменти е добре да се ограничат, щом така и така на радар детектор не може да се разчита за лазерната тринога.
Поздравления за обстойните ревюта.

... Има ли смисъл, като няма значение ...
[Изображение: whistler-1-bar.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на b.shterev за това мнение:
  • DAleksandrov
Отговори
#16

В Пловдив май имате Кордон. Аз преди 2 години на магистралата до Пловдив засякох един, но от други колеги също съм чул, че имате. То ако нямате Кордон сте най-добре, спирате К банда и си решавате проблема Smile

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

[-] 1 потребител изказва благодарност на DAleksandrov за това мнение:
  • b.shterev
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)