Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#21

(02-07-2024, 04:26 PM)Shining Star написа:  Изпратих го още неразопакован на администратора за тестове в София. Тук в Бургас нямаме толкова екстри, като вас в София. Ахаха !
ПП - Радвам се, че R7 работи прекрасно и те е спасил !

Значи администратора ще гоня за сравнение и мнение спрямо R7, да почва да търси камери че ми е интересно какво ще каже в ревюто!! Big Grin Big Grin
Отговори
#22

Чакаме ревюто. Аз ще пробвам R8 в Турция или Гърция, когато имам път нататък.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Shining Star за това мнение:
  • mar7o00
Отговори
#23

Р8 няма къстъм блок да си оставиш каквито честоти имаш. Най-важния тест ще е с MVD2020 ама много трудно се намира. Вадят ги когато си искат и още по-лошото е, че в София няма. Лошо за тестове де, иначе добре, че нямаме за момента 😃

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#24

(02-07-2024, 08:40 PM)DAleksandrov написа:  Р8 няма къстъм блок да си оставиш каквито честоти имаш. Най-важния тест ще е с MVD2020 ама много трудно се намира. Вадят ги когато си искат и още по-лошото е, че в София няма. Лошо за тестове де, иначе добре, че нямаме за момента 😃

Това че няма блок филтър не ми харесва. Дано са го махнали защото са редуцирали фалшивите сигнали до 0. Big Grin Big Grin
Отговори
#25

(03-07-2024, 08:40 AM)mar7o00 написа:  
(02-07-2024, 08:40 PM)DAleksandrov написа:  Р8 няма къстъм блок да си оставиш каквито честоти имаш. Най-важния тест ще е с MVD2020 ама много трудно се намира. Вадят ги когато си искат и още по-лошото е, че в София няма. Лошо за тестове де, иначе добре, че нямаме за момента 😃

Това че няма блок филтър не ми харесва. Дано са го махнали защото са редуцирали фалшивите сигнали до 0. Big Grin Big Grin

Няма да се изненадам, ако го включат към някой ъпдейт, както направиха за R7.
Отговори
#26

Да, определено трябва да направят поне 2-3 къстъм блока, че така не е много ОК

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#27

(03-07-2024, 09:49 AM)DAleksandrov написа:  Да, определено трябва да направят поне 2-3 къстъм блока, че така не е много ОК

Може да пиша на Митеру , дали има "Международен" за R8. Там със сигурност има. Той май включваше в софта и стационарните камери за дадени страни.
Отговори
#28

Питай, ама май нямаше за Р8 все още.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#29

(03-07-2024, 09:59 AM)DAleksandrov написа:  Питай, ама май нямаше за Р8 все още.

Писах му. Ще чакам отговор, но търсачката във форума им не откри нищо по тази тема. Само за по ниските модели.
Отговори
#30

Няма и аз не съм срещал. Явно са си заключили по-стабилно софтуера и Митеру не е успял да го пробие както при старите модели. Днес забелязах нещо много странно. Спрях К банда да пробвам нещо, но продължава да хваща детектора сигнали на К банда. Май трябва да се преместим, че сме в грешната тема Big Grin

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)