Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за мобилната камера Cordon-M
#1

Прочетете всичко за мобилната камера Cordon-M тук:

https://daleksandrov.eu/2020/10/12/vsich...-cordon-m/

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Днес за първи път срещнах въпросният радар на Ботевградско след Хонда на излизане.
Цобра РАД 350 го засича (добре е да има и кой да и обърне внимание все пак де)
Отговори
#3

Горе долу на какво разстояние я засече? Как премина звуковото известяване? Чак на края ли напълни до края скалата?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

не мога да ти отговоря смислено защото там от летището има смущение принципно
и честно казано малко я филтрирах и се усетих чак като бях пред камерата
скалата не я виждам защото ми е зад огледалото
иначе като детекция очаквам да се държи като твоя всъщност
а от предното стъкло на колата зависи мнооооооооогооооо
карал съм кола която така затихва радиовълните, че и чувствителни детектори и ГПС приемници едвам "чуват"
Отговори
#5

Ако си с атермично стъкло или ако караш кола с такова използването на детектор става безмислено ако няма зона без покритие.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

Преди няколко дни минах към Пазарджик и под един мост се  бяха настанили с Кордона. РАД 350 го хвана от повече от 500м според мен, но там няма фалшиви сигнали. Минавайки до него скалата беше на 4 поне това видях докато се опитвах да следя пътя, детектора и Кордона Smile

[Изображение: uniden-r3-bar.png][Изображение: cobra-bar.png][Изображение: whistler-2-bar.png] 

Отговори
#7

500м си е добре за Кордона. В права линия може и повече стига да не е под голям ъгъл самия Кордон.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#8

Втори опит в Пловдивско. Отново около 500м или малко повече, но определено скалата на Cobra RAD350 се пълни само до 4 от упор на 10м от него.

[Изображение: uniden-r3-bar.png][Изображение: cobra-bar.png][Изображение: whistler-2-bar.png] 

Отговори
#9

При RAD 450 скалата е подобна. Чак когато си в обсега на заснемане вдига нагоре. Това съм го забелязал отдавна при този детектор, но вече му свикнах.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#10

Сега погледнах клипчето с Кордона до бензиностанцията на Тракия. За него става дума и реагирането е горе-долу същото.

[Изображение: uniden-r3-bar.png][Изображение: cobra-bar.png][Изображение: whistler-2-bar.png] 

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)