Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Проблем с Whistler GT-468GXi
#1

Въпрос от ФБ групата:

Здравейте моля за съвет ,закупих  WHISTLER GT-468GXI но ми прави впечатление че доста от близо засича радарите в коли,даже мисля че по скоро късно ги засича..
Радара е настроен по клипа,който е пуснат в нета.
Моля за идеи дали е нормално да е така?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Дускусия:

Изключи филтъра и ще е ок

Извинявай колега кой филтър..

FDSR ама после ще стане голямо пищене пробвай го с изключен как ще е и карай само в магистрален режим. Имай в предвид че камерата ако е много в страни намалява обхвата на засичане.

Благодаря ,ще пробвам..то по добре май да пищи отколкото да засича късно..

избора е твой.

само TFSR e on другия е спрян може ми да е от този филтър?

Под късно засичане какво имаш в предвид?

пробвай ама без двата филтъра ще стане непоносимо

Разбрах , Благодаря засега, ще споделя какво се е получило

ми вече колата е на около 50 -70 метра и чак тогава я засичам,даже оставям с впечатление че са ме засекли

На каква честота ти писука?
Х, К или …?
Администратора някъде беше писал, че радарите в колите ги държат изключени и ги включват за 1 секунда когато си харесат някой бързак.


x банда

вариантите са 2.
1. С атермично стъкло си (лилавее)
2. Наистина в случая са пускали и спирали радара когато си харесат някой. Много често се случва. В София го правят 99% така.


Оказахте се прав ,преди два масеца смених предно стъкло и сега чух майстора оказва се че стъклото е точно атермично?вероятно има ли начин да вадя окото отпред на предна решетка..дори и да отпадне гаранцията?

Някъде около огледалото за задно виждане трябва да има място без покритие. Трябва там да преместиш детектора, да гледа през мястото без покритие. Огледай хубаво няма как да няма такова място. Оставено е с цел за стикери за ТОЛ такси и т.н. Където ще лепят вече новите стикери за ГТП.

моето е оригинално атермично, затова детектора горе вдясно от огледалото. А вдясно не вляво, защото и при спуснати сеници виждам дисплея. Там са лепнати вендузите по черните малки точици. Обаче не е гладко там стъклото, заради точиците. Затова първо съм лепнал стъклен протектор за телефон и на него вече вендузите

Така да споделя проблема се реши.Сложих радара горе при сензора за дъжд ,спрях всички филтри)настоих да е муте до 50 км в града,увеличих на 1 км обсег и всичко си дойде на мястото.Днеска Астрата я хвана отдалече макар че беше доста в страни от пътя и доста по добре пълни скалата.Благодаря на всички отзовали се!

TFSR можеш да го пуснеш. Само FDSR изключи.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

На Whisler 468 като задържиш бутона City за няколко секунди на дисплея изписва GET REST и в ляво излиза знака за магистрала.Какво означава това?
Отговори
#4

Това е опция докато караш да издава някакви звуци да не заспиш и после да почиваш. Нещо от сорта беше. В упътването имаше повече информация.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Менюто на моята 468ца е различно от това в на българския клип в ут някой може ли да ми разясни някой от менютата за да знам как да си на строя детектора
Не засича унгарските триноги а съм виждал че го прави на клип на ботевградско
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)