Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Трябва ми вашата помощ!
#1
Exclamation 

Здравейте група. Явно в София няма да може да се тества новата тринога, понеже ние няма да имаме от този модел тук, затова мисля да направим следното нещо. Който от вас има приятел полицай и знае със сигурност кога и къде ще бъде поставена, нека се свърже с мен на ЛС. Анонимността Ви е гарантирана на 100%. Като за начало с предимство ще бъдат локации близко до София, но ако не намерим такъв човек, в краен вариант може и да е в по-отдалечен регион. Също така понеже при мен нямам кой знае колко модели детектори, тези които желаят могат да дадат техният си, когато ще бъде тествана новата тринога, за да можем да съберем повече информация от проведения тест.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Нали са само два вида триногите ? Унгарската и Кордона ?
Тази нова трета, каква е ?
Отговори
#3

Явно не следиш нещата Smile
https://daleksandrov.eu/2024/02/12/ot-dn...atishtata/

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

Не виждам голяма разлика с Кордона.
Отговори
#5

Аз виждам, детекторите се дънят до момента със засичането ѝ. Стелт и Кобра РАД 450 я засичат на 30-40м пред нея.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

Намери ли някъде удобна за тест?
Отговори
#7

Говорих с 2 човека да видим какви ще ги свършим ама и 2та са доста далече от София. Трябва да потвърдят и да събера повечко детектори и да ходя да видя какво е положението.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)