Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Преработка на LASER JAMER
#1

Здравейте на всички! От години проверявам разни редардетектори и след като закупих STELT RG79 останах с най добри впечатления най вече че говори на български. 
Номера е да се запомнят фалшивите сигнали без които не може и да се полсва така! 
Искам да споделя мнение! ЛАзер джамера на стингер е с оптични влакна които служат за светловоди! Реших да закупя на стелт лазер джамера поневе лазерите са по мощни от Кио и да преработя два от тях с оптични влакта пръснати вътре в рефлектора на фаровете и във смият номер на колата. другите два да си останат цели под преден и заден номер! Ще ви пиша за резултата!също така имах и Genevo max  влщбих се в кутията но за съжаление лазер никога не ми отчита и X band няма. Инак грозната руска камеряа я хваща почти от километър! Тесвах го постоянно. 
Някой ако има идея да каже. Така или инак реших да прежаля 2100лв и да експериментирам! Лазсерните диоди са ми много добре познати така че змнам какво да правяв да не го съсипя! наистина номера е във това да има повече точки на излъчване, товяа смятам да постигна с оптияни влакна и с оптика на края на всяко влакно'
Очаквам вашите коментари и предложения!
скъпото на  Stinger е точно това. Всичките работят на един и същ принцип! Кутийките на RADENSO, GENEVO ONE . SELTH RG СА НА ЕДИН И СЪЩ ПРОИЗВИДИТЕЛ но всеки дилър си пише сам софтуера до колкото знам! Благодаря на всички!
Отговори
#2

Здравей, малко си нахвърлял нещата така и не можах да придобия представа какво точно се опитваш да направиш и с кой джамер точно. Този на Стелт или на Стингър?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)