Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


къде попада stelth rg79ht с лазарен сензор външен
#1

Ось это как реакция насадок на РЛС Кордон:
  1. В1 ................................................................ 0,230 м при движении 245 м
  2. Эскорт 8500x50int ............................. 340 м движением вперед на прямую
  3. Beltronics v940i ...................................... 332 м
  4. Whistler Pro-69St Ru ............................. 228 м движение прямо
  5. Sho-me G800 New с доской для стрельбы ........ 285 м трафика
  6. Supra DRS-77VSTR ............................. 266 м движение прямо
  7. StreetStorm str6600ex .......................... 275 м трафика при повороте
  8. StreetStorm str9000ex .......................... 390 м тележки в поворотах

  9. Хруст Q85 "противострелка" ...................... 165-150 м движение прямо

  10. Cobra VEDETTA SLR600EN ...................... 380 м перед транспортным потоком

  11. Cobra RU865 ............................................. 310 м движение прямо

  12. Cobra iRadar RU135................................285 м без движения

  13. Cobra RU775 ...................................... 260 м движение прямо

  14. Stinger RX 85 STM "противострелка"............заклинивающие реакции

  15. Conqueror VP-508................................214 м и другие неотзывчивые входы

Ето и от къде е инфото:
https://elektononika.ru/bg/radar/radar-c...orsss.html

Ето и инфото : https://elektononika.ru/bg/radar/radar-c...orsss.html
Отговори
#2

Малко не мога да хвана идеята на темата, но определено Streetstorm не е Стелт. По-скоро Neoline имат двойник на Стелта.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

(15-02-2022, 02:24 PM)DAleksandrov написа:  Малко не мога да хвана идеята на темата, но определено Streetstorm не е Стелт. По-скоро Neoline имат двойник на Стелта.
Здравейте , идеята е къде се доближава най-много в метрите на засичане сравнено с описаните и изобщо засича ли .
Да Стелт не е никой от изброените но все пак къде е .
Отговори
#4

В Ютюб канала ми съм качвал клипове на Stelth RG79HT срещу Кордона. Виж ми ревюто за Стелта в сайта ми, там съм написал общо взето всичко важно за този модел.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

(15-02-2022, 08:28 PM)DAleksandrov написа:  В Ютюб канала ми съм качвал клипове на Stelth RG79HT срещу Кордона. Виж ми ревюто за Стелта в сайта ми, там съм написал общо взето всичко важно за този модел.

At
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)