Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Whistler Titan XR
#61

Пак си бил до Пловдив като гледам радарите през които си минал Smile
Sensys-ите около Пловдив не бачкат нали. Преди 1 месец и 2та нищо не излъчваха.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#62

и Ихтиман и шел Пловдив изглеждат празни.
Само ОМВ става за тест Smile
И късмета на Кордона на вход София
Отговори
#63

Нямаше ли някоя лазерна по пътя

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#64

Е не може всички екстри накуп.
Отговори
#65

Big Grin

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#66

К чувствителност на минимум, МРЦД включено. К филтър изключен
SITRAFFIC ERS 400 на изхода на Монтана посока Петрохан - 500 метра (излъчваща директно срещу детектора)
Знаците за скорост между Бързия и Монтана от километри
Отговори
#67

Днес и аз имах среща с нея с Uniden-a, но на подбалкансият път. Разстоянието е около 600м:


[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#68

Кордон между Тракия и моста за Казичене. Титана почна около 900 метра. К чувствителност на минимум, К филтър изключен, МРЦД включено.
След това поспря и започна пак.
Преди това тъкмо бях пуснал и Кобрата. Тя започна на 300м макс.

И малко други размисли.
Пуснал съм да не бипка под 40км/ч (авто мют)
Включил съм авто сити режим на 65км/ч (между 40 и 65 бипва единично при засичане, без промяна на чувствителност)
Като цяло го карам с изключен К филтър заради Кордона и включено МРЦД което реално го ползвам като лек филтър (с риск в сложна ситуация да филтрира кордона)
Друг плюс на детектора е, че дори с тази минимална филтрация фалшивите сработвания като цяло са къси за по няколко секунди в общия случай. Не е като старите като захапе и да не пуска с километри.
Отговори
#69

Супер, че си му намерил оптимални настройки и да бъде използваем в София.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#70

К чувствителност на мин, МРЦД включено, К филтър изключен
Тази на цариградско преди Орлов мост около 450м
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxygen за това мнение:
  • DAleksandrov
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)