Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Whistler Titan XR
#21

напредваме бавно през митници дори
Отговори
#22

Малко оффтопик, но по темата:


Цитат:Митничарю, митничарю, господине и другарю. Пусни ме през теб да мина, да се върна от чужбина. 


Smile Smile

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#23

Камерата на излизане от Бургас ( пътя за София ) ми излиза като MRCD. Поне така пищи  R7, като минавам край нея.
Новият Титан няма стрелки.
Засега няма да пускат международна версия.
Интересно ми е как ще се представи срещу Кордона и лазерната тринога. Аз отдавна имам слабост към Whistler-те.


Ако го пуснат в Амазон, може и да го купя.
Отговори
#24

Можеш да го купиш директно от Уислър.
За лазерната нещата допускам, че няма да са добре (все пак седи високо детектора)
Изчакай малко и ще има отговор на въпросите Smile
Отговори
#25

(17-09-2022, 10:31 PM)Shining Star написа:  
Камерата на излизане от Бургас ( пътя за София ) ми излиза като MRCD. Поне така пищи  R7, като минавам край нея.
Новият Титан няма стрелки.
Засега няма да пускат международна версия.
Интересно ми е как ще се представи срещу Кордона и лазерната тринога. Аз отдавна имам слабост към Whistler-те.


Ако го пуснат в Амазон, може и да го купя.

Ето я камерата за която говориш с моят Uniden R7


[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#26

   
Отговори
#27

Първият българин с Титан Smile Хайде честито и тук.  Cool

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#28

Честито !
Дано да е и максимално ефективен в нашата страна.  Cool

Реклама на Whistler от 70-те години  Big Grin

[Изображение: 211018]
Отговори
#29

С oxygen пробвахме с тестера дали реагира на сигнала на ARH CAM-S1. Реагира както другите Whistler-и.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#30

с тестера на Митко показва 4000 пулса всеки път
438 показваше различни
стационарната на кулата с правоъгълните отвори ако идваш от румънското уж я хваща
знаците на тунела (Люлин) също
минах покрай една лазерна и не реагира. монтиран е високо горе и не знам дали беше включена
може би е относително поносим като фалшиви
НО нека мине малко време и да намеря Кордон
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)