Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Радар детектор MARUBOX M2 (китайски).
#1

Здравейте,
Нов съм във форума и това е първата ми публикация. Предварително се извинявам, ако нещо не е точно както трябва да бъде.
Харесах си един радар детектор (китайски за около 150 лева) и мога ли да попитам за мнението ви дали си заслужава поне малко.
Благодаря ви предварително.
docx файла е преведен от руски. Дано се разбира.


Прикачени файлове Миниатюри
           
.docx Радар детектор Marubox M2.docx Размер: 8.64 KB  Сваляния: 1
Отговори
#2

Бях попаднал във фб на едно клипче на този детектор срещу Кордона и добре го хващаше. Вече как е в действителност с фалшивите сигнали, Кордона дали го казва преди да почне да свири на него не мога да кажа. Нещата при детекторите са такива, че ако даден модел не е пробван нищо не може да се каже със сигурност как ще се справя в България при нашите условия. Може да струва 150лв и да е по-добре от детектори за 1000лв примерно, но си трябва тест. А за да го тестваш трябва да го купиш за жалост и да рискуваш :x
Откъде мислиш да го закупиш?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

От "Али експрес" смятам да го купя. Търговеца има много добър рейтинг и отзиви.
Отговори
#4

Ами пробвай. Дано е сполучлив. Очаквам да пишеш после как е.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Благодаря.  At
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)