Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Whistler pro 78XRI
#1

Здравейте. Имам въпросният детектор от много години и ме е спасявал стотици пъти. Скоро го изпуснах и му прецаках дисплея,което не пречи по никакъв начин на работата му. Както и да е това. Днес за пръв път го изпробвах срещу Cordon-а. Останах приятно изненадан. Засече го доста отдалече,въпреки,че имаше много автомобили пред мен. Направи ми впечатление,че го засича на К банд,но като го приближих,започна да сигнализира на Laser. Това така ли трябва да е? Благодаря.
Отговори
#2

Кордона принципно е на К
Уислър може да го обърка с друг банд принципно. (обикновено Х)
С лазер няма как принципно.
Но това не пречи да е реагирал на подсветката ако е имало такава или на нещо друго

Ако можеш проучи дали екрана е същия като на XTR-690SE
на 690 е червен, но ако иначе става имам един такъв детектор който реално не използвам

сега видях, че пише, че имаш Whistler pro-93gxi
там е много интересно какво се случва с Кордона при включен TFSR и изключен FDSR
трябва прясна информация от последния месец
Отговори
#3

(06-05-2022, 04:44 PM)oxygen написа:  Кордона принципно е на К
Уислър може да го обърка с друг банд принципно. (обикновено Х)
С лазер няма как принципно.
Но това не пречи да е реагирал на подсветката ако е имало такава или на нещо друго

Ако можеш проучи дали екрана е същия като на XTR-690SE
на 690 е червен, но ако иначе става имам един такъв детектор който реално не използвам

сега видях, че пише, че имаш Whistler pro-93gxi
там е много интересно какво се случва с Кордона при включен TFSR и изключен FDSR
трябва прясна информация от последния месец
Да,имам и pro-93gxi,взех го след,като на този му счупих дисплея. Не съм го пробвал как се държи при кордона. Четох за проблема с филтрите. Ще пробвам с него и ще пиша. Иначе дисплея е син,но не ми е болка това. Работи безотказно. И наистина,явно е хванал подсветка.
Отговори
#4

С Про 93 на мен ми се е случвало пред Кордона да свири на Лазер. Явно е от подсветката.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

моя не е пищял на лазер, но аз или съм спрял всички лазери или сегмент 1 заради колата
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)