Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Използвате ли Waze?
#1

Използвате ли Waze колеги и доволни ли сте ? 
Аз лично задължително го пускам когато шофирам. В повечето пъти когато знам маршрута просто го пускам без да задавам маршрут за да следя за пътната обстановка по пътя. 
Като бъг съм забелязал, че от време на време изпуска да съобщи за даден сигнал.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Естествено е че използваме WAZE. Като система за обмен на информация между потребителите-водачи на МПС в реално време. За момента, WAZE, въпреки, че като навигация още има доста недостатъци, дава много добра ситуационна осведоменост, именно на базата на обмена на данни в реално време. Лошо е, че ако поради някаква причина ти спре интернета на смартфона, оставаш напълно беззащитен.
Аз съчетавам WAZE с VALENTINE 1 Първа генерация. Интересно, какво е мнението Ви за ефективността на VALENTINE 1 gen.1 спрямо "КОРДОН"?
Отговори
#3

В ревюто ми за Valentine 1 съм написал какво е положението с Кордона, но определено не е постоянно засичането му. Възможно е да го засече, възможно е и да го филтрира. А без филтър няма проблем в засичането, но пък е неизползваем по този начин.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)