Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Пристигна Whistler CR90
#1

Изпратиха ми за тест Whistler CR90. Скоро ще кажа как е.

   

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Здравейте г-н Александров,

днес ми пристигна от САЩ CR90 който в серийния номер завършва на S. Разгледах вашето ревю с настройките му които сте тествали и виждам, че в менюто ми излиза опцията FDSr, а вие казвате че нея я няма - защо излиза в менюто ми и мога ли да го ативирам в такъв случай? SWS за какво е?

Иначе го ъпдейтнах до последните версии дадени в сайта.

   

Благодаря за отговора!
Отговори
#3

Здравейте. Да аз тук съм написал, че са 2 различни версии с 2 различни фърмуеъра:
https://daleksandrov.eu/2022/01/03/radar...hatleniya/
Твоят мисля, че се води малко по-нов, но нямам идея как ще се справя тук в БГ. При тези които завършват на R няма FDSR филтър, а при тези на S има.
Покарай и виж как е, но моята бройка има много малко фалшиви на К банда.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

(25-03-2022, 05:38 PM)DAleksandrov написа:  Здравейте. Да аз тук съм написал, че са 2 различни версии с 2 различни фърмуеъра:
https://daleksandrov.eu/2022/01/03/radar...hatleniya/
Твоят мисля, че се води малко по-нов, но нямам идея как ще се справя тук в БГ. При тези които завършват на R няма FDSR филтър, а при тези на S има.
Покарай и виж как е, но моята бройка има много малко фалшиви на К банда.

Ами за сега докато карам по пътя който ходя всеки ден наработа, не съм засичал нито триноги нито други радари. Забелязвам че в Х- банда често засича сигнали, понякога прави два бипа, но до там, няма реална аларма. Вероятно ги филтрира, защото виждам как вдига скалата, но реално пищене или светене от страна на радара няма. Обаче забелязах, че се активира една друга аларма която според мен е лазерния детектор и то не винаги се слечва. Понякога когато спирам зад кола на светофар и също ми се случва когато си паркирам колата в гаража и приближа много стената започва да пищи и изписва на дисплея LSR и вероятно някакво разстояние. Още не знам как да го изключа, но мисля че е нещо свързано с LSR LSID [LASER SIGNATURE ID (LSID) laser identifier indicates the Pulses Per Second (PPS) transmitted by Speed Laser or other forms of laser sources].
Отговори
#5

ако колата ти има лазерни далекомери това ще го задейства когато си близо до нещо или при някой отражателни табели.
Това тотално разказва играта на теоретичната възможност да засечеш Лидар.
Отговори
#6

Щом срещу стена ти свири на Laser значи колата ти има такава система. Принципно Х банда са редки фалшивите. Имам съмнения, че FDSR филтъра е като на европейските версии. Трябваше да си поръчаш версия завършваща на R.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#7

(29-03-2022, 03:50 PM)oxygen написа:  ако колата ти има лазерни далекомери това ще го задейства когато си близо до нещо или при някой отражателни табели.
Това тотално разказва играта на теоретичната възможност да засечеш Лидар.

Ми принципно Волвото има система за автоматично спиране, но не съм сигурен дали работи посредством радиовълни или лазер, мисля че има горе на огледалото някакво око, но дали е лазер не мога да кажа със сигурност. И отпред в самата решетка има от едната страна кутия в която съм чел, че е системата за мерене на разстоянието за темпомата. Но аз имам само Круиз контрол, нагласям си километрите, но не следи колата пред мен и не намалява автоматично защото я нямам тази екстра.

(29-03-2022, 04:31 PM)DAleksandrov написа:  Щом срещу стена ти свири на Laser значи колата ти има такава система. Принципно Х банда са редки фалшивите. Имам съмнения, че FDSR филтъра е като на европейските версии. Трябваше да си поръчаш версия завършваща на R.

Еми поръчах го от САЩ Ебей... То този модел го няма никъде дори втора ръка. Ама ще видим тествам го... Днес по Ботевградското точно след представителтсвото на хонда и след детелината имаше една полицейска Астра която май беше с радар, но Уислъра мълчеше. Може да са седяли просто, но на изключен. А функцията POP да седи ли изключена или може и да я включа? В момента съм я спрял.
Отговори
#8

За POP фукнцията аз поне до сега разлика не съм открил с нея или без нея. В София вече май няма Астра на Х банд. Все още информацията не е на 100%, но когато се разбере ще кажа. От няколко дни в София разнасят Кордона ако ти остане време не е лошо да отидеш да видиш как ще се представи и дали филтъра ще го филтрира както европейските версии правят.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)