Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Странни случки на Х банда на магистралата
#1

От FB групата:

Случва ми се за втори път в рамките на 20 дни. Разминавам се с кола на магистрална полиция по Хемус (белите немаркирани Астри с шантави лампи) и Кобрата откача на Х банда, пропищява 2-3 пъти на Ка и млъква. Явно нещо им работи и в движение. Ясно е, че не засичат (поне не правят снимки), ама да не тестват нещо?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Отговори:

Според мен снимат в движение.

По скоро не са изключили радара.

Не съм чувал да снимат в движение.

В движение няма как да снимат. Все още не е разрешено, доколкото знам. Веднага ще паднат в съда.

Имат на таблото от старите камери и понякога ги забравят включени и затова ти индикира

Точно !

Включен им е радара и не са го изключили. Случвало ми се е и на мен. А Ка банда можеш да го изключиш на детектора.

Почти няма фалшиви и не ми пречи. Или както се пееше в оная песен "Щех да стана министър на труда, ама ме мързи"

принципно Ка банда е широк и отнема време за сканирането му. Когато изключиш този банд на теория детектора ще бъде по-бърз и ще открива сигналите по-бързо, пък и като няма нито един радар на този банд, държането му включено е абсолютно излишно.

Не, не тестват нищо, просто не е изключен радара за контрол скоростта на движение, а органите на МВР са премествали местоположението на МПС с радара на друг участък от платното за движение. Просто радарът (след като е излъчвл на Х-band) е TFRM1 и не е бил изключен. Това е...Все още ги използват и TFRM1 радарите

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

относно Ка, рад350 също като минеше покрай Х накрая правеше фалшиво сработване на Ка.
Не знам дали е някой хармоник, или нещо не са доклатили при радио проектирането.
И определено се случва полицай да си забравят радара включен при движение.
Отговори
#4

Сработването с Ка ми се е случвало и с Ескорта и с Кобрата. Явно проблема си е в TR-4 радара в Астрата.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)