Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Navty p1 premium. Заслужава ли си?
#1

Страхотни реклами видях във Facebook дори видео, но цената е доста солена.
Отговори
#2

Зависи дали ти се дават толко пари. Кордона и Х банд ги засича, има база данни за стационарните камери и можеш да си го нагласиш да е доста тих с минимум фалшиви сигнали.
Отговори
#3

Лично не съм го пробвал, но за мен е прекалено скъп детектор който не знам какво толкова предлага за парите си. За лазерната тринога е ясно - шанс за спасение почти нулев.
Х банда - почти всеки детектор се справя с него без проблем.
К банд - Засича Кордона, до тук добре, но не е нещо УАУ откъм разстояние.
Единствено чувам, че му е добър филтъра на К банда, но колко добър, не мога да кажа без да съм го пробвал.
За тези пари може да се вземе един джамер и една Кобра РАД 450 и хем проблема с лазерната тринога ще бъде решен, хем Кобрата с другите неща се справя прилично, но всеки сам преценява за себе си кое е най-добре.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)