Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Промени при Stelth RG79HT
#1

От ФБ: 

Привет приятели. Дадам малко новини за радар детектора  Stealt rg79ht, че вече има наличен ъпдейт на софтуера и базата данни  за момента неофициално, но до дни ще е пусната официално. Не е необходимо вече да е инсталирано приложението от Гугъл магазина защото вече се свързва само чрез хотспот по най-простия начин като например за споделянето на интернет от  един телефон на друг. Край с досадната връзка с телефона. Подобрени са засичанията особено в К банда. По инфо от Костадин поне от 600 метра е детекцията.

За добро или лошо взех втори такъв за новия ми джип защото съм доволен от устройството. Е взех го разбира се и с добра отстъпка. Първият rg79ht го оставих със стария джип да го ползва сина ми.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Дискусия:

Въпроса е колко ще са фалшивите сигнали в К банд

Е ще го пробвам и ще споделя...

Не разбрах само как става свързването точно?

съвсем просто като на всеки телефон. Задаваш определени име и парола като зададените софтуерно в радар детектора и се свързва през хот спота с телефона за да си ползва данни, а и да праща... Щели да се отсяват и фалшивите сигнали при преминаване през едни и същи места. Поне така ми обясни. Каза ми, че има коренни промени в софтуера. Който има инсталирано приложение на телефена за rg79ht да го изтрие и или да не пипа по ъпдейтите нищо за сега. Това ми каза Костадин.

малко тъпо, че трябва да си настройваш телефона с определените име и парола за детектора, но пак не е много сложно, само досадно. Изглежда по-лесно

Еми ти нямаш програма да бърникаш по радар детектора и да променяш настроките така, че така стоят в момента нещата.

Е какво те притеснява? Каквото друго устройство ще връзваш с телефона ще му зададеш тези име и парола.

Нещо като новите детектори на Ескорт. Свързва се към wifi и сам дърпа информация от сървъра.

Тези пък да не видят нещо от rg79ht...

принципен е проблемът за мен. Името и паролата трябва да се настройват в свързващото се устройство

Кога е пуснат новия ъпдейт?

тези дни

Здравейте. Аз разбрах вчера че има готов ъпдейт за София, Търново и Русе. Варна до няколко дни. Казаха че са изчистени 95% от фалшивите сигнали, каквото и да означава….

трябва. Да се ходи в офиса ли?

за сега само в офис.

доколкото разбирам всеки път ли трябва да се ходи до Коцето за ъпдейти,иначе няма никаква информация за тях. Откъде да се научаваме?

От един месец дедектора не може да се свърже с телефона и приложението .защо?

Във Варна неговият представител го прави ъпдейта

В сряда съм там и ще пиша после

По горе съм писал защо не може да се свърже. Начинът на свързване е вече елементарен без приложение за това.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

Здравейте , някой да сподели дали след ъпдейта са изчистени фалшивите сигнали и разстоянието на детекция?
Отговори
#4

До колкото чух имало ъпдейти за различните градове и имало разлика. Живот и здраве скоро ако имам възможност ще дам малко информация по въпроса.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)