Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Въпрос за снимки от патрулки
#1

Въпрос от ФБ:

Снимки от патрулки – Ако катаджии са застанали на пътя и те засекат с превишена скорост, трябва ли задължително да те спрат, за да ти връчат фиш/акт? Ако не те спрат на момента, може ли все пак да получиш автоматичен фиш? Ако включат радара докато колата им е в движение, ситуацията различна ли е? Питам във връзка с това, че неотдавна научих, че наистина има цивилни автомобили на КАТ, които следят за скорост, а очевидно не съм на ти с някои части от закона.

Благодаря на отговорилите Smile

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Отговори:

Не.
Да.
В движение не засичат.


Мерси. Четох за това, че Астрите имат радари и снимат, а Киите не снимат (поне за скорост). Виждал съм и Шкоди тук-там – за тях някаква информация? Не съм засичал сигнал от тях.

Снимат без да те спират. В движение не снимат за скорост. Шкодите не са на пътна полиция и нямат радари.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)