Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Въпрос към притежателите на V1
#1

Въпрос от FB:

Здравейте.Има ли някой ,който ползва valentine 1 редовно да му задам няколко въпроса на лични?

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Отговори:

Интересува ме как се справя реално с унгарската тринога.

винаги е късно освен 1:10000 случая като хванеш отражение от далеч. Обхвата й е 600 метра в права линия. Почти винаги е леко настрани и засича на 150-200 метра и снима на 50-100. Единствения ти шанс е, като я засечеш, да се скриеш по диагонал до някоя кола за да не може да ти снима номера.

А Valentine 1 как изобщо успява да засече триногата от височината на предното стъкло при този нисък лъч?

много чувствителен сензор има и хваща разсейки и отражения. Мисля, че за момента той я засича най-добре.

е написал кратко и точно как стои въпроса с V1 и троногата и като цяло с детекторите и лазерната тринога. Шанса е минимален освен ако не е по права линия триногата.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

Здравей,
Имам един такъв. Първа генерация. 3.893. Ако желаеш мога да го изпратя и да му направиш ревю. Аз го имам от скоро. Не мога да определя как се справя, защото нямам необходимия полигон ( както е София ). Според мен се държи хаотично и доста късно обажда. Знам, че отнема време и средства (пари). Смятам, че може да се споразумеем. Интересно ще бъде за останалите членове.
Отговори
#4

birazagorka имате лично съобщение.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Аз използвам VALENTINE 1 FIRST GENERATION. Много хубав, свръхчувствителен детектор, който до въвеждането на ARH-S1 /"триногите"/ беше напълно способен да предупреждава навреме. Към днешна дата VALENTINE 1 Gen.1 е морално остарял, не предоставя надеждна защита срещу "триногите". Но така е, технологиите се резвиват постоянно, а не стоят на едно място.
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)