Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kia с TFR1-M радар
#11

ми не ми достигат детектори както знаеш и затова така се получава
Отговори
#12

Колеги някой знае ли дали  TFR1-M засича в движение.
Отговори
#13

принципно се ползва в статичен режим
понякога го забравят включен докато се движат
Отговори
#14

Реално системата позволява са се снима в движение, но никога не са го използвали в този режим.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#15

А във цивилни коли могат ли да бъдат ? Със приятел ходихме до Пловдив, не видяхме никъде патрулки .Стелт има от по високия клас и той мълча на Х.Обаче му дойде снимка.
Отговори
#16

В цивилни съм виждал да. Даже имаше едно Пежо с тъмни стъкла отвсякъде вътре беше със система на Х банд. Виждал съм и немаркирани Астри. На фиша какво пише с каква система е сниман?

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#17

Значи може и от цивилна да е.ТFR1-M.Дали няма нещо измислено да не се вижда номера на снимката.
Отговори
#18

Каране с позволена скорост Smile
Другото е ненадеждно или незаконно
Отговори
#19

Значи при нас проблема е ,че има много села през които минава главният път.На всяка керемидка или отсечка асфалтирана два метра навътре в нивата има знак 60 или 70.Последната ми глоба е на разклона за едно на практика необитаемо село.Път няма дотам.Веднъж седмично я мине кола я не.Обаче 60 знака си стои .И за 11 км. превишение платих 100лв. Силистра -Варна разстоянието е 130км.Има 23 безумни ограничения за разни разклончета,броил съм ги. дори някой от знаците не се виждат от храсталаци .Не говоря за пътя през селата там 50-то е ясно спазва се.Та ако се спазват ограниченията както препоръчвате колко мислите е пътува до Варна или Русе 2часа и 30 минути вече е пътя за 130км.
Отговори
#20

Ако срещаш често лазерната тринога инвестирай в джамер.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)