Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неидентифицирана тринога
#1

Здравейте, днес за 2 път изкарват тринога която не е Кордон със сигурност, но много прилича на руски вариант. От това което търсих в интернет не можах да намеря точната марка и модел. За съжаление, не можах да стигна до нея днес да видя отблизо за какво иде реч. 
Ако някой може да се включи с полезна информация би било добре. 

Снимки:
   
.jpg 240978038_10223554423320777_856103140588750119_n.jpg Размер: 8.36 KB  Сваляния: 72

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#2

Близо до Пловдив

https://youtu.be/1s73xuW7DMc

FDSR ####/TFSR OFF

Отстрани нищо не пишеше (поне аз не видях). Засече си я много отдалеч, но все пак е извънградско.
Отговори
#3

Нещо от сорта на Кордона е. Клипа е много хубав и полезен. Браво за него. Хубаво е да се види каква е точната честотата на тази тринога.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#4

Бая бързах иначе щях да почна да си играя с филтрите и да поснимам. Притеснявам се TFSR-ът да не я филтрира. Както знаеш, положението при мен с Кордона е, че TFSR-ът ми го филтрира. Имам още бая нови клипчета срещу кордона, които като имам повече време ще кача.

Пс. Новата май още не е вписана в регистъра за одобрени. Това значи ли, че снимките ще паднат?
Пс2. Полицаите май бяха с униформи на СДВР, което би означавало, че камерата още е само една. А и щом е на К не задоволява обществената поръчка.
Отговори
#5

Камерата е някаква тестова и не в момента в действие. Тества се. Новата поръчка от 56 бр определено не я покрива като изисквания, но може би ще бъдат нови бройки към действащите Кордони един ден. Очаквам да качиш и клипчетата с Кордона когато имаш време.

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#6

(20-10-2021, 12:16 PM)Hassxx написа:  Бая бързах иначе щях да почна да си играя с филтрите и да поснимам. Притеснявам се TFSR-ът да не я филтрира. Както знаеш, положението при мен с Кордона е, че TFSR-ът ми го филтрира. Имам още бая нови клипчета срещу кордона, които като имам повече време ще кача.

Пс. Новата май още не е вписана в регистъра за одобрени. Това значи ли, че снимките ще паднат?
Пс2. Полицаите май бяха с униформи на СДВР, което би означавало, че камерата още е само една. А и щом е на К не задоволява обществената поръчка.
Това е интересно.
с 438gxi вчера успях да докопам първия кордон
ТФСР е включен, ФДСР изключен
в идеални условия на прав път започна да бипка около 700 метра
Отговори
#7

Днес е била в Свиленград
   

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#8

Триногата е SmartEye ST-1  Exclamation

Повече информация тук:
https://daleksandrov.eu/2021/10/29/vsich...teye-st-1/

[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#9

И най-после успях да я тествам на живо:


[Изображение: cobra-bar.png][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#10

На каква/какви честоти е тази?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)