Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Избор на радар детектор - 2021
#4

Само за тест ги бях сложил, щях да пътувам от морето то Пампорово. Исках да ги сравня. Както като засичане така и като GPS данни. Защото поне за региона на Варна и Бургас, и 2та ползваха списъците с камерите за Igo от преди 10г, в които има много несъществуващи камери, празни кутии и камери за видео наблюдение.

Днес ъпдейтнах и 2та, да видя дали се е променило нещо (освен начина на изписване на режим City при 9500xi Cxk, преди беше само C). При GT-468GXi фърмуера мина от 0.9 на 1.1.

Потвърдих че моя е International по серийния номер, започва с 32 (въпреки че съм го купувал за такъв, и знам че US нямаха GPS базата данни за извън USA)

9500ix Classic (serial begins with 19,22,33,35) – US models
9500ix Classic (serial begins with 32,43,51,53) – International models
9500ix New (serial begins with 72,74) – US models


И едно въпросче относно ARH CAM-S и начина на използване. По ваши наблюдения изключват ли го като TR-4 и да го пускат избирателно, или си стои включен щом го разположат?
Отговори


Съобщения в темата

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 16 гост(и)