Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Избор на радар детектор - 2021
#2

(19-06-2021, 08:58 PM)DAleksandrov написа:  Четете тук:

https://daleksandrov.eu/2021/06/19/izbor...tor-2021g/

Ако имате въпроси питайте смело   Smile

Здравейте,

Комплименти за добрата работата...

Пиша за да споделя моя опит с 2 от тестваните радар детектора.

От около 10г имам 9500ix, а от около 3г в колата на съпругата GT-468GXi. А преди 15г имах и SAVER май беше 212 (при него многократно съм намалял когато полицая посегне да включи TR-4 и SAVER сигнализира, винаги е било достатъчно за да не отнеса глоба). А със 9500ix ме глобиха(дистанционно) заради скоростта на този зад мен, който бях изпреварил малко преди това. Аз намалих преди радара, той не.

До сега никога не съм засичал лазерни радар, най-вероятно защото радар детекторите ми са вградени над огледалото където предното стъкло(heat-reflective glass.) не отразява радарния сигнал. По време на тестовете които правите къде са монтирани радар детекторите за да засичат едновременно лазерни и радарни устройства? Дайте идеи за монтаж.

Внимавайте с автоматичното запаметяване на фалшиви сигнали на 9500ix. Запаметява и стационарни камери (като фалшиви сигнали) когато не са маркирани като камери.
GT-468GXi има вкарани прекалено много измислени камери (за скорост, за видео-наблюдение и т.н). В градски услови беше умопомрачително. По моя молба съпорта ми прати файл който занулява базата данни. За съжаление форума не ми позволява да закача нито cdb нито рар архив.

п.п
Когато са монтирани в една кола, си пречат. Явно GT-468GXi излъчва сигнал на Ка банд.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Отговори


Съобщения в темата

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)