Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Джамер Armour XR-9500
#4

Аз поне не мога за момента да кажа нищо на 100%. Така на думи всеки може да коментира. Реално този човек преди това имаше Кио система, която наистина не беше монтирана правилно в началото и не заглушаваше качествено. Ходи няколко пъти и я направиха да работи на 100% и даже гледах клипове в които нямаше никакъв проблем нито отпред нито отзад. След месеци се включи във форума, да съм му съдействал да си вземе парите за нещо което е сложил преди 1 година и при това уж работещо.
Било спряло да заглушава отпред и такива неща. Ами чисто логично е, че ако по цял ден ходиш и тестваш, ще издухаш диодите които пускат сигнал, защото те не са направени за нон стоп тестове или да гръмнеш CPU-то. Но не исках да навлизам в спорове.
Явно от Авител са клекнали и са му върнали парите, което аз лично не бих направил, но човека си е мрънкач.
Не се учудвам утре като издуха диодите на Х армора да смени песента и да почне да ги плюе както в момента прави с Киото.
Позволявам си да напиша този коментар тук, а не в групата понеже не искам да стават излишни кавги там. Който се интресеува ще стигне до тази тема и ще прочете написаното тук.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Съобщения в темата
Джамер Armour XR-9500 - от stefan.tzvetkov - 14-05-2023, 01:31 PM
RE: Джамер Armour XR-9500 - от DAleksandrov - 14-05-2023, 01:38 PM
RE: Джамер Armour XR-9500 - от stefan.tzvetkov - 14-05-2023, 01:47 PM
RE: Джамер Armour XR-9500 - от DAleksandrov - 14-05-2023, 01:55 PM

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)