Влезте с акаунт от вашата социална мрежа

За да виждате всички раздели във форума Ви е нужна РЕГИСТРАЦИЯ ! Можете да влезете използвайки вашата регистрация във Facebook или Google. Приятно прекарване във форума. x

Здравейте, имаме вече Viber група на форума. Който иска може да заповяда в нея от този линк: https://tinyurl.com/rdfbgviber x


Съвети за монтаж на Kiyo ultimate ap
#1

Здравейте колеги. Смятам да си закупя джамера на Kiyo, но искам да си го монтирам сам. Въпросът е знаете ли след монтажа трябва ли да се правят някакви настройки или си тръгва сам. Също така приемам съвети за монтажа. Колата е БМВ е61. Има си играчка с окабеляването, но идеята е да мога да го сваля, ако реша да сменям колата. Пък и в нашия малък град няма кой да ми направи монтажа.
Отговори
#2

Здравей. На е61 е като е60. Определено сам ще ти е много трудно. Препоръчвам ти Авител. Хората са професионалисти, не взимат скъпо и монтират качествено. При продажба на колата наистина е много лошо размонтирането, затова трябва да си прецениш още колко дълго мислиш да караш колата. Монтирал съм на е46 и ми отне цял ден. При Е46 е много по-лесно отколкото при Е60. Ако взимаш Кио задължително с 4 датчика. Успех.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#3

Благодаря колега. Но не искам да правя монтажа в друг град, че при продажба става много сложно с разминирането, ако клиента не иска да плати. Мисля че ще се справя с монтажа, но ако трябва да се настройва, вече нещата са други. Монтажа даже знам как ще прекарам кабелите. Обмислено е но все пак винаги може да излезе нещо. По-интересно и е настройва ли се това чудо като се монтира, и ако някой има опит как
Отговори
#4

Няма настройки. Важна е нивелацията на сензорите. На паник бутона задължително отрежи кабела или махни бушона преди да го пуснеш, понеже когато монтирахме без да искаме сме го натиснали и софтуера се изтри. След това беше нужно да изпратиме компютъра в оторизиран представител на Кио за да го качат отново. Общо взето е plug & play инсталацията.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#5

Благодаря за информацията
Отговори
#6

С устройството което използвам да симулирам сигнала се проверява дали сензорите работят и дали заглушават.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#7

Здравей те. Нов съм във този полезен форум. Поздравления за него. 
Имал един въпрос относно киото. Къде слагате задните сензори на бмв е61?
Отговори
#8

Освен в рамката друга опция нямаш ако искаш да е скрит монтажа.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори
#9

Кио е за ARH CAM-S1. А за кордон и старите трафик tr4 стова ли или е нужен друг? Също кио има на различни цени във интернет от 700лв за комплект от два сендора до 2300 със 4 сензора. Каква е разликата на kiyo ultimate ap и kiyo d ultimate
Отговори
#10

Киото е само за ARH CAM-S1. За Кордона и Астрите Cobra RAD 450 е добро решение. Повече можеш да видиш в сайта ми. KIYO ULTIMATE AP е по-новият модел от само Ultimate. Най-добра цена предлагаше AT TRADE в Пловдив. KIYO ULTIMATE AP С 4 сензора за 1333лв. Това е цена без монтаж.

[Изображение: alp-bar.jpg][Изображение: silverstone-sochi-bar.png][Изображение: waze-bar.png][Изображение: bmw-bar.jpg]

Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: / Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)