Радар Детектори Форум БГ
Какъв радар детектор използвате ? - Версия за принтиране

+- Радар Детектори Форум БГ (https://rdfbg.eu)
+-- Форум: Радар Детектори (https://rdfbg.eu/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Форум: Общи теми за Радар Детектори (https://rdfbg.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Тема: Какъв радар детектор използвате ? (/showthread.php?tid=14)

Страници: 1 2 3


RE: Какъв радар детектор използвате ? - roninmm - 26-07-2023

Здравейте
Нов съм в форумът изгледах всички клипове и ревюта и съм се насочил към Whistler pro 93gxi ,stelth rg79ht или новият Стелт rg79ht ERS след като изгледам ревюто.По принцип съм за българското но доколкото разбрах обратната връзка с пройзводителят е трудна.Новобранец съм в тая тема и очаквам някакви насоки.
Поздрави.


RE: Какъв радар детектор използвате ? - oxygen - 26-07-2023

От какво ще се пазиш е важният въпрос


RE: Какъв радар детектор използвате ? - roninmm - 26-07-2023

(26-07-2023, 03:13 PM)oxygen написа:  От какво ще се пазиш е важният въпрос

Здравейте
Последно са ме снимали с TFR1-M 590 не знам какво е защото не съм ги видял,сумата никак не ми хареса Smile


RE: Какъв радар детектор използвате ? - DAleksandrov - 26-07-2023

Това са Астрите. Изчакай да видим как е новият Стелт и дали си заслужа. Още малко ми остана да го тествам и ще направя ревюто.


RE: Какъв радар детектор използвате ? - Shining Star - 30-07-2023

Те всички детектори засичат диапазона на този радар ( TFR1-M 590 ) .
Въпросът е дали искаш да се пазиш от кошмарните Кордони и какво да си вземеш срещу тях ?
За лазерните триноги ти са нужни джамъри, но когато видиш цената им , може и да се откажеш.


RE: Какъв радар детектор използвате ? - roninmm - 30-07-2023

(30-07-2023, 07:27 PM)Shining Star написа:  Те всички детектори засичат диапазона на този радар ( TFR1-M 590 ) .
Въпросът е дали искаш да се пазиш от кошмарните Кордони и какво да си вземеш срещу тях ?
За лазерните триноги ти са нужни джамъри, но когато видиш цената им , може и да се откажеш.
Здравейте насочил съм се към stelth rg79ht.


RE: Какъв радар детектор използвате ? - Shining Star - 30-07-2023

(30-07-2023, 07:49 PM)roninmm написа:  
(30-07-2023, 07:27 PM)Shining Star написа:  Те всички детектори засичат диапазона на този радар ( TFR1-M 590 ) .
Въпросът е дали искаш да се пазиш от кошмарните Кордони и какво да си вземеш срещу тях ?
За лазерните триноги ти са нужни джамъри, но когато видиш цената им , може и да се откажеш.
Здравейте насочил съм се към stelth rg79ht.
Д.Александров и Оксиджен ще те насочат в правилната насока за тях. Аз напоследък нямам много свободно време за детектори.
Аз от две години ползвам Uniden R7 и засега нямам никакви проблеми с каквито и да било радари.


RE: Какъв радар детектор използвате ? - roninmm - 02-08-2023

Здравейте Колеги.
Попадна ми една обява за  Stelth rg79ht използван,насочил съм се към използван защото не пътувам често и няма да го ползвам много..но ако искам да правя ъпдейти или нещо ремонт!Нов или използван да взема това е въпросът.
Поздрави


RE: Какъв радар детектор използвате ? - DAleksandrov - 02-08-2023

Изчакай малко да завърша ревюто на новият им Стелт, понеже е доста по-различен спрямо старият. Ако нямаш Кордони в твоят регион може и старият да ти свърши работа.