Радар Детектори Форум БГ

Пълна версия: Спиране на известията за стационарни камери при 468GXi и PRO-93GXi - РЕШЕНИЕ
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
След проведен разговор с Whistler и при въпроса ми как да спра известията за камерите за трафик, червени светофари и за скорост, с възможност за запазване на GPS функцията, ми изпратиха линк с празен файл. Файла е за PRO-93GXI, но съм сигурен, че става и за 468GXi и 78GXi понеже дават една и съща база данни за 3те модела.
В София се оказа доста досадна тази функция за камерите. Който желае може да си свали празния файл от линка и да го тества на своя Whistler. Ако не ви харесва винаги можете да си свалите последната версия от сайта им и да си върнете предупрежденията за камерите.

Линк към файла:

https://drive.google.com/file/d/1IEVaXZr...2QgY2dHzVQ