Радар Детектори Форум БГ

Пълна версия: Whistler филтриране на Cordon-M триногата
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Колеги попаднах на този клип в ютюб. Това което се случва в клипа не е хубаво, филтъра на Whistler-а филтрира Кордона. Нека други колеги използващи Whistler да кажат как е положението с Кордона ?



Вече се разбра, че FDSR филтъра филтира Кордона.
това проблем ли е
извинявай за тъпия въпрос нов съм
За да работи коректно Whistlera трябва да му е спрян FDSR филтъра. Но с това идват фалшивите сигнали. Затова Whistlera не ми е фаворит като детектор. Иначе има приятни екстри, GPS, но със спрян филтър ми идва доста шумен в града.