Здравейте, искам да намеря настройките за моя whistler gt468 които предупреждават за унгарската тринога arh cam s1
Знам че може да ги лови но нямам правилните настройки гледал съм тези в ут на български но моите са различни като меню.
Aко някой знае как да ми пише на лс.
Ето с тези настройки трябва да я засече:
[
attachment=123]
Вече друг е въпроса каква е колата, къде е детектора и тн
С тези настройки
Детектора реагира на толсистемата и е много неприятно и дразнещо
буквално реагира на всяко отражение
Намира се ниско на челното стъкло по в ляво до шофьорското място колата е рено трафик 2019та
в тази си позиция засича Х банда на около 1км и спасява успешно челното стъкло мисля че не е атермично не е оцветени. Този детектор хваща ли унгарската тринога?
Имам и други настройки в менюто които незнам за какво са различни са от тези във вашите видеа.
Ето така е разположен детектора
Всички Whistler-и реагират на тол рамките. Като цяло имат доста фалшиви на лазер. Единственото което можеш да направиш е да изключиш Laser Segment 1. Но по този начин има вероятност някой път да почне да свири късно на лазерната тринога. При нея пулсовете се сменяват и то в голям диапазон.