Радар Детектори Форум БГ

Пълна версия: Нов фърмуеър за Whistler PRO-93GXi - 1.1B
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Страници: 1 2
Излезнал е нов фърмуеър за Whistler PRO-93GXi версия 1.1B

[attachment=71]

Линк за сваляне:

https://whistlergroup.com/pages/78gxi-93...-downloads
Този чисто нов ли е или е същия който сваляхме преди 5 месеца?
Нов е. Това е новата версия от линка:
PRO-93GXi_11B.bin
ок ще го изтеглим.
Четох някъде,че твой познат продавал whistler gt-468gxi за 260лв.Може ли коорденати?
0888 505 329 Георги
Скоро ми каза, че нямал в момента, но можеш да му звъннеш и да го питаш.
В момента в еМАГ има чисто нов за 310лв и пак чисто нов, но отварян и върнат за 270лв
Ще му звънна да питам.В ОЛХ има чисто нови за 259лв в Димитровград.И там ще попитам.Благодаря ти.
Той е от Димитровград. Обявата е на същия човек.
Още няма.Каза да проверя след 1-2седмици.
Георги от Д-рад е получил антирадари 468.Взех един брой.Днес го пробвах,но ми направи впечатление че не показва скороста с която се движи колата.Така ли трябва да е?
Трябва да може да се смени да показва.
Страници: 1 2