Радар Детектори Форум БГ
Радар Детектори Форум БГ
>
Радар Детектори
>
Whistler
> Проблем след ъпдейт на 468GXi
Пълна версия:
Проблем след ъпдейт на 468GXi
В момента виждате орязана версия на нашия форум.
Вижте пълната версия
с подходящо форматиране.
Цветомир.Х.
24-06-2021, 03:59 PM
Колеги след ъпдеит на 468 ми изчезнаха километрите гпс си работи но не показва километрите и съответно си пищи под зададената му скорост, някой имал ли е такъв проблем
DAleksandrov
24-06-2021, 04:55 PM
Щом пищи под зададените километри значи не се свързва с GPS. Пробвай с фабрични настройки или по-стар фърмуер ако има такава опция.
georgi.dimov
24-06-2021, 05:34 PM
Пробвай до точка за камера и ако джипиеса не я покаже gps на радара не бачка
Радар Детектори Форум БГ
>
Радар Детектори
>
Whistler
> Проблем след ъпдейт на 468GXi